Loučeň versus Regatta po 125 letech

Loučeň versus Regatta po 125 letech

Publikováno: 11.04.2018
Loučeň versus Regatta po 125 letech

O Velikonocích 18.dubna léta Páně 1893 Jeho Jasnost princ Erich Thurn-Taxis v Praze na Císařské louce ku hře ve fotbalu anglickém klub pražských německých studentů Regattu vyzval. A tak se začala psát bohatá historie českého fotbalu. Přijďte si v sobou 14. dubna odpoledne, téměř na den po 125 letech tento slavný zápas připomenout na zámek Loučeň. Na nejstarším fotbalovém hřišti v Česku proti sobě nastoupí týmy FK Loučeň 1893 a výběr FAČR v historických dresech.

O Velikonocích 18.dubna léta Páně 1893 Jeho Jasnost princ Erich Thurn-Taxis v Praze na Císařské louce ku hře ve fotbalu anglickém klub pražských německých studentů Regattu vyzval. A tak se začala psát bohatá historie českého fotbalu.

Přijďte si v sobou 14. dubna odpoledne, téměř na den po 125 letech tento slavný zápas připomenout na zámek Loučeň. Na nejstarším fotbalovém hřišti v Česku proti sobě nastoupí týmy FK Loučeň 1893 a výběr FAČR v historických dresech.

Za tým FAČR nastoupí mimo jiné Radek Bejbl, Luboš Kozel, Karel Poborský a také předseda FAČR Martin Malík.

V programu se představí také sedminásobný mistr světa ve footbagu Honza Weber.

Čestný výkop provede vnuk zakladatele loučenského fotbalu a slavný německý fotbalový komentátor Fritz Thurn und Taxis.

Doprovodný program, občerstvení a počasí zajištěno.

Vice na: www.zamekloucen.cz/a/fotbalove-slavnosti


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací