Co se Vám na zámku nejvíce líbí

Co se Vám na zámku nejvíce líbí

Publikováno: 08.09.2015
Co se Vám na zámku nejvíce líbí

V rámci návštěvnické ankety „Co se Vám na zámku nejvíce líbí“, která probíhala od letošního roku, jste nejvíce hlasovali pro...

 

1. Zámecký park s labyrintáriem

2. Prohlídka zámku, zámecká expozice

3. Lanové centrum

4. Program Dětství Karla IV.

5. Příjemný personál

 

 

Dále jste byli spokojeni s ubytováním, občerstvením (Čápy s mákem, Vtipná kaše) nebo třeba s naší novinkou a to čarodějnicí Gertrůdou Krákovou aneb strašidelné prohlídky sklepení. A například tatínky potěšilo čepované pivo. 

 

Nesmírně si ceníme vašich postřehů, námětů, připomínek či snad poděkování, díky kterým se můžeme dále zlepšovat a zdokonalovat naše služby.

 

Pokud máte další náměty a připomínky můžete nám je zaslat prostřednictvím emailu (infocentrum@zamekloucen.cz) nebo na našem facebooku (Zámek Loučeň). 

 

Děkujeme a těšíme se na viděnou

 

Kolektiv zámku Loučeň 


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací