Jubilejní 777 777 návštěvník přijde 6.7.2015

Jubilejní 777 777 návštěvník přijde 6.7.2015

Publikováno: 16.02.2015
Jubilejní 777 777 návštěvník přijde 6.7.2015

Dárky v hodnotě 7 777 Kč čekají na návštěvníka, který projde naší pokladnou jako 777 777. v pořadí od otevření zámku 7.7.2007. Chcete se jím stát právě vy?

Zámek Loučeň se za necelých 8 let od otevření stal z neznámé kulturní památky uprostřed polabských hvozdů jedním z nejvíce navštěvovaných zámků ve Středočeském kraji, hned po Karlštejně a Křivoklátu. V celorepublikovém žebříčku za rok 2014 máme 7.místo (jak jinak, že ..?) a jsme na něj velmi pyšní.

Jubilejních a odměněných návštěvníků má Zámek Loučeň za svou již více než sedmiletou historii bezpočet. Zejména v prvních letech jsme slavili velmi často a také jsme naše jubilejní návštěvníky odměňovali. Například naše půlmiliontá návštěvnice dostala zlatou minci a to přímo od Bílé paní.

 

 


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací