Máme miliontého návštěvníka

Máme miliontého návštěvníka

Publikováno: 17.07.2017
Máme miliontého návštěvníka

V neděli 23.7.2017 zámek Loučeň přivítal miliontého návštěvníka od svého otevření pro veřejnost v roce 2007. Cena pro jubilejního návštěvníka byla předána při prohlídce v 12hod.

Téměř přesně 10 let po svém otevření 7.7.2007 přivítal zámek Loučeň již miliontého návštěvníka.

Stal se jím Denis Ešpandr, který mimo avizovaného dárku (krásný bílý ipad pro) získal doživotní volnou vstupenku do zámeckého parku s labyrinty a zámecké expozice. Věříme, že se s Denisem budeme na zámku Loučeň často potkávat a třeba společně přivítáme další xmilionté návštěvníky.

Zámek Loučeň se za deset let od otevření pro veřejnost stal z neznámého místa na mapě Čech jedním z deseti nejnavštěvovanějších památkových objektů v celém Česku.

Pro nás na zámku Loučeň je to velká radost a také velký závazek. Ale tak trochu také  pohádka, o které se nám před deseti lety, když se areál otvíral, ani nesnilo.

Opravdu moc Vám všem  děkujeme za přízeň, kterou zámku Loučeň projevujete. Věříme, že se s Vámi budeme potkávat i nadéle, a že přijdou i ti, kteří  nás ještě nenavštívili. 


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací