Beata Rajská 7.srpna na zámku Loučeň v roli průvodkyně

Beata Rajská 7.srpna na zámku Loučeň v roli průvodkyně

Publikováno: 30.07.2014
Beata Rajská 7.srpna na zámku Loučeň v roli průvodkyně

Den ženské krásy a svátek bohyně Afrodité budeme slavit ve čtvrtek 7.srpna vskutku originálně: v roli kněžny Marie, průvodkyně zámkem Loučeň se setkáte s Beatou Rajskou.

Špičková módní návrhářka Beata Rajská, která pochází původem ze Slovenska, kde se narodila v Liptovském Mikuláši. Paní Beata vystudovala střední průmyslovou školu oděvní v Trenčíně a poté filozofickou fakultu Univerzity Komenského v Bratislavě.

Značka Beata RAJSKA

V roce 1997 založila Mgr. Beata Rajská svojí značku Beata RAJSKA, která se proslavila nejen u nás, ale i v zahraničí, jako například v Rusku, Německu či Velké Británii. Její modely se u nás proslavili zejména v soutěžích Miss České republiky v letech 2001, 2002, 2003 a 2004. Dalším velkým milníkem byla příprava modelů pro zástupkyně České republiky v soutěžích Miss World v Londýně a Číně, Miss International v Tokiu, Miss Europe v Paříži, Miss Universe v Kolumbii a v Peru, Miss World Tourism, kde získala zástupkyně ČR titul za nejkrásnější večerní šaty.

Beata RAJSKA dnes

Značka Beata RAJSKA nabízí originální luxusní modely, které jsou k zakoupení v butiku v Praze. Beata Rajská Vám také nabízí šití zakázkových modelů přímo na míru konkrétní zákaznice. Dále se značka zabývá realizací módních přehlídek na klíč, na kterých osobně vystupuje paní Beata Rajská a známé modelky z řad Miss. Beata Rajská také pořádá semináře a přednášky na téma oděv v byznysu, protokolární oděv atd. Značka již šestým rokem vydává svůj kalendář, kde nabízí svým partnerům možnosti propagace.

Den ženské krásy na zámku Loučeň

Léto je v plném proudu, slunné počasí láká odhodit některé svršky a ukázat něco ze svého těla. Ženy odkrývají své půvaby a jsou samy sebou. Oblékají se do lehkých šatiček, slušivých halenek a hedvábných sukýnek, díky kterým se cítí krásnější a přitažlivější

Beata Rajská jako kněžna průvodkyně?

Ve čtvrtek 7. srpna, kdy svůj svátek slaví řecká bohyně Afrodité, budeme na Loučeni slavit eleganci a půvab něžného pohlaví společně s přední módní návrhářkou. V prvním, novém cyklu prohlídek se známými osobnostmi se v roli kněžny, průvodkyně, představí Beata Rajská. Nemusíte se bát, žádný nudný výčet historických dat. Návštěvníci budou zavedeni do historie dámské krásy, odívání a módní tvorby. Povídat se bude nejen o živůtcích, korzetech, krinolínách, ale i hedvábí či kašmíru …

Slovo závěrem

"Máme radost, že se Beata Rajská zúčastní jako první nového cyklu speciálních prohlídek zámku Loučeň se známými osobnostmi," uvádí Kateřina Šrámková, jednatelka zámku Loučeň. "Při té příležitosti budou na zámku Loučeň probíhat speciální prohlídky, ve kterých přímo Beata Rajská v roli kněžny Marie, seznámí návštěvníky s módními doplňky, jejichž oblékání bylo pro tehdejší obyvatele zámku každodenní rutinou," dodává Kateřina Šrámková.

 

 


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací