7 PÁDŮ HONZY DĚDKA

7 PÁDŮ HONZY DĚDKA

Publikováno: 29.06.2021
7 PÁDŮ HONZY DĚDKA

Populární talkshow míří z televizních obrazovek přímo za svými diváky. Zažijte na vlastní kůži atmosféru 7 pádů a nahlédněte pod pokličku toho, jak vzniká zábavný pořad plný rozhovorů o všem a pro všechny. Nenechte si ujít příležitost setkat se s pohotovým moderátorem a jeho hvězdnými hosty tváří v tvář. Hosty večera bude herečka Dana Morávková a herec a moderátor Tomáš Matonoha.

Hosté dostanou podstatně více prostoru, než jste z televizních obrazovek zvyklí. Těšit se tak můžete na ještě intenzivnější porci pohodové zábavy. Čeká Vás devadesát minut, během kterých se nudit rozhodně nebudete.

Základní vstupné obsahuje: 
7 pádů Honzy Dědka - samostatné vstupné pro 1 osobu - 390 Kč

Speciální balíček obsahuje: 
7 pádů Honzy Dědka - balíček vstup na show pro 1 osobu + vstupenka na prohlídku zámku vstup do zámeckého parku s labyrinty pro 1 osobu - 570 Kč

 

Vstupenky můžete zakoupit v našem eshopu:

https://www.zamekloucen.cz/eshop/7-padu-honzy-dedka/pro160.html


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací