HRADOZÁMECKÁ NOC 2020

HRADOZÁMECKÁ NOC 2020

Sobota 29. srpna 2020
Sobota 29. srpna 2020 HRADOZÁMECKÁ NOC 2020

Zažijte zámek jinak - s celonočním koktejlem těch nejlepších zámeckých prohlídek z naší nabídky, se spoustou dalších přidružených akcí, s grilovanými dobrotami od zámeckého šéfkuchaře, a třeba i s přespáním ve stanu v zámeckém parku.

Maratón speciálních prohlídek až do svítání světelná a laserová show, silová gymnastika a další zábava

Sobota 29.8.2020 a noc ze soboty na neděli

Stalo se již tradicí, že poslední srpnovou sobotu se mnozí vydávají na hrady a zámky, aby si užili krásný letní večer. K tomuto zvyku se tradičně přidává i zámek Loučeň, a to NONSTOP až do rána. Připravili jsme výběr těch nejlepších prohlídek ze zámecké nabídky. Milovníci netradičních zážitků a humoru se mohou těšit na kostýmovanou prohlídku s paní kněžnou, princem, komorníkem Jeho jasnosti, Bílou paní a dalšími postavami loučeňské knížecí domácnosti. Milovníci klasiky a odborných výkladů si určitě zvolí jeden ze zámeckých speciálů pana kastelána, který zná na zámku každý centimetr a o všem umí poutavě vyprávět.

„Protože se Hradozámecká noc koná ještě v době prázdnin, je určená také dětem. Od 10:00 je pro naše nejmenší návštěvníky připraven den plný dobrodružství v programu Léto s Robinem Hoodem. Denní program zakončíme  v 17 hodin,“ uvádí Kateřina Šrámková, jednatelka zámku Loučeň. „Hradozámecká noc je okamžik, na který se mnozí těší celý rok. Hodně lidí tuto noc považuje za jakési rozloučení se s prázdninami, a proto chceme být nápomocni při vytváření programu řadě rodin,“ dodává Kateřina Šrámková.

Odpolední, večerní a noční prohlídky zámku začnou v 16 hodin a budou probíhat až do 6 hodiny ranní

Pro ty, co nepospíchají domů, nebo si prostě Hradozámeckou noc chtějí užít se vším všudy, máme dobrou zprávu! Stejně jako v minulých ročnících, tak i letos můžete využít možnost přespání ve vlastním stanu anebo v zámecké oranžerii (avšak nezapomeňte na karimatku a spacák). Poplatek za stan je 100 Kč/stan + 50 Kč/osoba (v případě přespání v oranžerii pouze poplatek 50 Kč/osoba).

 

Maratón speciálních prohlídek až do svítání

16.30 Klasická prohlídka
17.00 Dětská prohlídka
17.30 Čokoládová prohlídka
18.30 Aristokratická prohlídka
19.00 Večerníček s kněžnou Marií - dětská
19.30 Aristokratická prohlídka
20.00 Prohlídka s Bílou paní - dětská
20.30 Aristokratická prohlídka
21.00 Kastelánská prohlídka
21.30 Čokoládová prohlídka
22.00 Prohlídka s Bílou paní - dětská
22.30 Speciální prohlídka "Celým zámkem od půdy až po sklep"
23.00 Speciální prohlídka "Celým zámkem od půdy až po sklep"
23.30 Prohlídka s Bílou paní - dospělácká
00.00 Půlnoční prohlídka
01.00 Speciální prohlídka " Za tajemstvími loučeňského zámku"
02.00 Prohlídka s komorníkem
03.00 Astronomická prohlídka
04.00 Kastelánská prohlídka
05.00 Poslední prohlídka, než slunce pohlédne na nový den 

Ceník:

Na vstup do areálu a jednu zvolenou prohlídku platí vstupné jako na akci Léto s Robinem Hoodem. Toto platí po celý den, čili pokud přijedete ráno a neopustíte zámecký areál, vstupenka vám platí až do konce Hradozámecké noci. Zvolenou prohlídku si včas zarezervujte, míst v každé prohlídce je pouze omezený počet.

Druhá a každá další prohlídka: 40 Kč za osobu (to platí tehdy, pokud chcete absolvovat více než jednu prohlídku)

Příplatek za prohlídku Celým zámkem od půdy až po sklep: 20 Kč za osobu

Příplatek za čokoládovou prohlídku: 40 Kč za osobu


Vstupenka je celodenní. Platí jak na program Léto s Robinem Hoodem 9:00 - 16:30, tak na následující Hradozámeckou noc až do nedělních 6:00 

Vstupenka je jednorázová, po opuštění areálu pozbývá platnosti!

Rodinná vstupenka je určena pro max. 2 dospělé a 2 děti do 18ti let

Slevy není možné kombinovat ani sčítat.

Rezervované vstupenky je nutné vyzvednout a zaplatit nejpozději 20 minut před plánovaným časem začátku prohlídky, která je rezervovaná, a to na pokladně zámeckého areálu. Nevyzvednuté rezervace přepouštíme dalším zájemcům.

 

REZERVACE: Na jakoukoliv prohlídku je ve vlastním zájmu nejlepší provést rezervaci, a to na čísle 727 900 616, na čísle 325 585 228 nebo nám své přání napište mailem na infocentrum@zamekloucen.cz

Změna programu vyhrazena.

Věříme, že Hradozámecká noc bude stejně úspěšná jako ta minulá. Těšíme se na Vás!

Hradozámecká noc - rezervace prohlídkyNakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací