Hrané večerní prohlídky každou sobotu

Hrané večerní prohlídky každou sobotu

každou sobotu
každou sobotu Hrané večerní prohlídky každou sobotu

Zažít loučeňský zámek netradičním způsobem můžete každou sobotu ve večerních hodinách. To totiž zhasneme na zámku elektrická světla, rozsvítíme v komnatách desítky svíček a pak vás naší krásnou expozicí provedou oživlé postavy, které jsou se zámkem spjaty. Do života Thurn Taxisů tak budete moci nahlédnout ještě o něco více a odhalíte rodinná tajemství, která se do oficiální thurn-taxisovské kroniky nesměla dostat.

Zažít loučeňský zámek netradičním způsobem můžete každou sobotu ve večerních hodinách. To totiž zhasneme na zámku elektrická světla, rozsvítíme v komnatách desítky svíček a pak vás naší krásnou expozicí
provedou oživlé postavy, které jsou se zámkem spjaty. Do života Thurn Taxisů tak budete moci nahlédnout ještě o něco více a odhalíte rodinná tajemství, která se do oficiální thurn-taxisovské kroniky nesměla dostat.

Svá místa v prohlídce si rozhodně musíte zarezervovat na tel. čísle 325 585 228 nebo na mailu infocentrum@zamekloucen.cz - tam vám podají i bližší informace o časech těchto prohlídek a o jejich naplněnosti.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací