První máj - polibek pod rozkvetlým stromem

První máj - polibek pod rozkvetlým stromem

Pondělí 1.května 2023
Již proběhlo - těšte se na příští ročník

První máj lásky čas, aneb kdo se pod rozkvetlým stromem nepolíbí, tomu láska uschne.

Políbení pod rozkvetlými stromy můžete zažít v zámeckém parku mnohokrát a pokaždé pod jiným stromem.  Díky tomu, že se letos jaro opožděné, kvete nám všech 13 zámeckých třešní.

Pro všechny, kteří si chtějí svoji lásku opečovávat a postarat se, aby vzkvétala, máme připravenu mapku parku s vyznačením stromů, které jsou právě v plném květu. 

Neváhejte si udělat výlet právě k nám a objevovat rozkvetlé stromy. Park pro vás bude otevřen denně 1. 5.  od 9:00 - 18:30 hodin, o sobotách  až do 19:00 hod

A proč návštěvu parku nespojit s piknikem?  Rezervovat svůj piknikový koš můžete zde.

Oslavte svátek lásky líbáním pod rozkvetlými stromy

Pánové by neměli zapomenout na svou "povinnost" (velice příjemnou) prvomájového líbání. Tento zvyk políbení ženám slibuje přitažlivost, krásu a lásku po celý příští rok. Není den v roce, který by se víc hodil pro romantický polibek.

Zkrátka se líbejte a užívejte si prvního květnového dne. Oslavte 1. máj líbáním a nedopusťte, aby vaše hezké polibky a objímání s prvním květnem skončily.

Tento den platí běžné vstupné.

 

Vstupenky můýete zakoupit zde: https://tickets.zamekloucen.cz/vstupenky

 


Fotogalerie - První máj - polibek pod rozkvetlým stromem

Logo Koulier

České Vánoční ozdoby z Oflendy

Více informací

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: