ČOKOLÁDOVÉ PODZIMNÍ PRÁZDNINY

ČOKOLÁDOVÉ PODZIMNÍ PRÁZDNINY

Středa 28.října. - neděle 1.11.2020
Středa 28.října. - neděle 1.11.2020 ČOKOLÁDOVÉ PODZIMNÍ PRÁZDNINY

Celkem pět dní volna čeká od středy 28. Října až do neděle 1.listopadu na všechny školou povinné děti. Zámek Loučeň pro ně chystá čokoprázdniny a k nim příjemný dárek: Během celých čokoprázdnin děti neplatí žádné vstupné!

Hezký prázdninový zážitek čeká na děti, které vezmou jejich rodiče či prarodiče v některém z pěti prázdninových dnů na zámek Loučeň. „Máme jasné lákadlo - a to jsou naše čokoládové prohlídky, kde se děti i jejich rodiče dozvědí o čokoládě hodně zajímavého, ale hlavně: ochutnají přímo v zámeckých pokojích postupně hned několik druhů čokolád," řekl kastelán zámku Vratislav Zákoutský. A co navíc hodně ocení dospěláci: Po celé prázdniny neplatí děti na Loučeni žádné vstupné. "To se netýká jen jedinečných čokoládových prohlídek, ale také vstupu do oblíbených labyrintů. Pokud tedy absolvujete s dítětem vše, co o prázdninách zámek Loučeň nabízí, utratíte za něj jen symbolických 50 Kč za zkonzumovanou čokoládu," sdělila Kateřina Šrámková, ředitelka zámku Loučeň.

A jakou čokoládu ochutnáte:

Všechny vzorky pro nás připravil pan Přebinda z firmy Královská čokoláda. Ochutnáte kvalitní hořkou, mléčnou a bílou čokoládu. Poznáte jak chutná jednodruhová plantážová čokoláda z její pravlasti Ameriky a na závěr ochutnáte ručně dělanou pralinku, dětskou pro děti, pro dospělé budou i pralinky dámské a pánské.


Čokoládové prohlídky po celé prázdniny od rána do večera

Čokoládové prohlídky se na zámku těší oblibě již delší dobu. V létě ale na ně musí návštěvníci čekat do páté v podvečer, kdy tradičně přichází jejich hodina. Ne každému se ale chce, nebo má tu možnost čekat do konce otvírací doby. Během podzimních prázdnin proto budou čokoládové prohlídky volně rozloženy do celé provozní doby. A co navíc: Protože jsou to prohlídky prázdninové, bude komentář ještě víc přizpůsoben dětskému publiku, než u čokoládových prohlídek v hlavní sezóně. Děti, ale i dospělí se dozví mnohé překvapivé skutečnosti: třeba že i čokoláda má svého Boha.

ČOKOPRÁZDNINY
Středa 28.října  - neděle 1.listopadu 
  • Vstupné do labyrintů pro děti zdarma (v doprovodu dospělé platící osoby)
  • Vstupné na libovolné denní prohlídky zámku pro děti zdarma (v doprovodu dospělé platící osoby)
  • Čokoládové prohlídky pro děti jen za 50 Kč (cena čokolády)

Volný vstup pro děti platí na všechny denní, nikoli však noční prohlídky.
Tato nabídka platí pro rodinné výlety, nikoli pro dětské skupiny.

Slevy není možné kombinovat ani sčítat

 

Po celý den také klasické kostýmované prohlídky

V sobotu večerní prohlídka při svíčkách od 18:30 hod


Doporučujeme rezervaci na zámecké prohlídky

rezervace prohlídek na: infocentrum@zamekloucen.cz, nebo 325 585 228, nebo https://www.zamekloucen.cz/rezervace-prohlidek-zamku-loucen

 

Změna programu vyhražena.

 


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací