NAROZENINY ZÁMECKÝCH LABYRINTŮ

NAROZENINY ZÁMECKÝCH LABYRINTŮ

5.-9.července 2017
5.-9.července 2017 NAROZENINY ZÁMECKÝCH LABYRINTŮ

Jsou výročí malá a velká, pro někoho je 10 let skoro nic, ale pro nás je to velký kus historie! V pátek 7.7.2017 slavíme 10.narozeniny od otevření Zámku Loučeň pro veřejnost a tyto kulatiny hodláme pořádně oslavit.. a to od středy 5.7 až do neděle 9.7!!!!

Od zrození zámeckých labyrintů a otevření zámku Loučeň pro veřejnost již uplynulo 10 let a proto přijměte naše pozvání a přijeďte oslavit naše kulaté 10. narozeniny zámeckých labyrintů, kdy celý  zámecký areál ožije narozeninovým programem, ve kterém nebude chybět, jako vždy, ani krájení narozeninových dortů. Letos ale slavíme s elánem a taky s Elánem (to je nejznámější československá rocková kapela, ano, čtete správně). Náš narozeninový koncert se koná ve čtvrtek 6.7.2017  večer a bude znamenat určitá organizační opatření.... předem děkujeme za pochopení :-)


Program letošních 10. narozenin zámeckých labyrintů

 STŘEDA 5.7…. PRVNÍ DEN OSLAV, ZAČÍNÁME TO ROZJÍŽDĚT, S KÝM ASI… (?)

 U zahájení desetiletých oslav přece nemůže chybět naše Bílá paní. Jako nejstarší a nejvíce pozitivně naladěná bytost v našem týmu bude ona tím, kdo naše narozeninové slavnosti zahájí. Vězte, že ji nebude vadit, že to pro ni bude v neobvyklou denní dobu. Přece jen, za těch deset let si už na to zvykla …

 Po celý den, ve čtvrtek 5.7.2017 se budou konat  Narozeninové prohlidky s Její Milostí Paní Terezií Berkovou z Dubé a na Loučeni, tedy Bílou Paní Loučeňskou. Pro všechny, malé i velké s malým dárečkem, který osobně Bílá paní přichystala.

 ČTVRTEK 6.7.2017… DRUHÝ DEN OSLAV TOTÁLNĚ NABITÝ ELÁNEM

 Narozeninový koncert ELÁN OPEN AIR UNPLUGGED začíná od 17 hodin (kapela vystoupí cca od 21hod) a musíme tomu z bezpečnostních důvodů uzpůsobit program druhého slavnostního dne. Zámecký park, resp. jeho zadní část, bude před konáním koncertu uzavřen až do 17.hod a potom se otevře pouze pro návštěvníky koncertu.

 Přední část parku = zámek a jeho okolí bude otevřen POUZE od 9.00 do 15.00 !!!!

 Vybrali jsme proto na zámek ty nejlepší prohlídky z nejlepších, nejvíce oblíbené Prohlídky s pohádkou Císařovy nové šaty. Bezkonkurenčně nejzábavnější  prohlídka zámku jakou můžete zažít, v roce 2016 měly rekordní návštěvnost. Budou se konat po celý den  a poslední prohlídka začíná v 15 hodin. Prosíme všechny návštěvníky o pochopení mimořádných bezpečnostních opatření. Pokud chcete vidět v rámci výletu hlavně zámecké labyrinty, zvolte pro svoji návštěvu jakýkoli jiný den, ve čtvrtek 6.7 nebudou k vidění L

 Výstava „50 LET LOUPEŽNÍKA RUMCAJSE“  bude rovněž otevřena pouze do 15 hodin, ale hned další den v pátek 7.7. Vám o všechno vynahradíme!!!!

 

PÁTEK 7.7.2017 ….. TŘETÍ DEN OSLAV, TEN PRAVÝ NAROZENINOVÝ

 Na náš narozeninový den jsme připravili klasický narozeninový program v zámeckém amfiteátru, jak jej znáte, s krájením narozeninových dortů a pohádkami….Že by zase byl opět i kultovní Nábor šašků?

 V zámku bude mít po celý den hlavní slovo poslední zámecká paní, kněžna Marie Thurn- Taxis, a bude číst pohádky pro ty nejmenší, které sama napsala.

 A pro nejvěrnější příznivce máme otevřeno až do večera !!! Speciální narozeninové večerní prohlídky s knížecí rodinou a sklenkou sektu a pralinkou, naše vlajková loď mezi prohlídkami, se budou konat každou hodinu od 19 do 22hodin.

 

SOBOTA 8.7…. ČTVRTÝ DEN OSLAV, POHÁDKOVÝ A LABYRINTOVÝ

 Na sobotu 8.7 jsme připravili narozeninové putování zámeckými labyrinty s oblíbenými hrdiny nejznámějších pohádek. Účastníci této narozeninové oslavy, kteří přijdou v kostýmech, mají zmrzlinu zdarma, a to platí i pro dospěláky !!!

 10:30               O Jeníčkovi, Mařence a perníkové chaloupce Tisový labyrint

 11:30               O Popelce                                                      Dlážděný labyrint

 12:30               O Červené Karkulce                                      Kamenný labyrint

 13:30               Sněhurka                                                        Palisádový labyrint    

 14:30               Hloupý Honza                                                Pískovcový labyrint

 15:30               Šípková Růženka                                            Královský labyrint

 16:30               Pohádka o pošťákovi                                     Písmenkový labyrint

 V zámku se budou po celý den konat Čokoládové prohlídky, ty nejsladší prohlídky z naší nabídky :-)

 

NEDĚLE 9.7… JDEME DO FINÁLE !!! TĚŠÍME SE NA DALŠÍ DESETILETKU

 V narozeninovou neděli Vás pozveme hlavně do našeho zámeckého sklepení, kde Vám budou průvodkyněmi naše dvě světoznámé čarodějnice, Gertrůda Krákavá (někdy také skákavá) a Ethel Koštětová, čerstvě provdaná Zametalová z Holých vrchů, a nastane čas, aby Vám předvedly svoje čáry, kouzla a lektvary. Ti, kdo na nich v předchozích letech již byli, svorně tvrdí, že něco podobného ještě na žádném zámku neviděli. Přijedete se přesvědčit?

  

 Změna programu vyhrazena.

 

 

 


Fotogalerie akce - NAROZENINY ZÁMECKÝCH LABYRINTŮ

Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací