MIKULÁŠ, ANDĚL A ČERT

MIKULÁŠ, ANDĚL A ČERT

Sobota 8.12.2018
Sobota 8.12.2018 MIKULÁŠ, ANDĚL A ČERT

K Vánocům, svátkům klidu a rodinné pohody neodmyslitelně patří také tradice a zvyklosti. Jednou takovou je například také zapalování svíček na adventním věnci. Ovšem my na zámku rozsvítíme svíce ne na ledajakém obyčejném věnci, přímo na tom největším z největších.

O druhé adventní sobotě se k nám na zámek sletí čerti z okolí. V 11:30, 12:30 a ve 14:30 budete moci navštívit prohlídku zámku spolu s andělem, Mikulášem a čertem, ten vás  zavede i do pekla v zámeckém sklepení, kde už se na Vás a Vaše děti těší. Pokud tedy doma máte zlobidlo, vezměte ho tento den na zámek Loučeň, naši čerti ho jistě napraví a bez debat si s nimi užijete i spoustu legrace.
Pokud se rozhodnete jít na zámek Loučeň bez dětí, máme pro Vás speciální adventní prohlídky, během kterých se dozvíte spoustu zajímavých věcích o tradičních postavách,  jako jsou sv. Ondřej, sv. Lucie, sv. Barbora, sv. Mikuláš či sv. Štěpán. A mnoho dalších tradičních vánočních zvyků a obyčejů. Pokud si tedy chcete doplnit informace o adventních zvyklostech, nenechte si tuto prohlídku ujít. Také nebude chybět zdobení perníčků vašimi dětmi v rámci prohlídky.
Ti nejmenší od nás určitě neodejdou s prázdnou, kromě nových zážitků a perníčků dostanou také malý dáreček. Ve 14. hodin také zapálíme druhou adventní svíčku.
Kromě adventních prohlídek pro vás bude připravena také prohlídka s Bílou paní ve 13. hodin či čokoládová prohlídka v 15. hodin.Fotogalerie akce - MIKULÁŠ, ANDĚL A ČERT

Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací