Divadelní představení Edith Piaf: Dnes nechci spát sama

Divadelní představení Edith Piaf: Dnes nechci spát sama

Středa 4. srpna 2021 ve 20:00
Středa 4. srpna 2021 ve 20:00 Divadelní představení Edith Piaf: Dnes nechci spát sama

Inscenace Edith Piaf: Dnes nechci spát sama mapuje životní příběh světově proslulé zpěvačky a je protkaná jejími nesmrtelnými písněmi. Na své pražské domovské scéně je od prvního uvedení v roce 2018 představení pravidelně beznadějně vyprodané a úspěch sklízí i na zájezdech po celé republice.

Životní příběh kontroverzní divy se na divadelních prknech stává hereckým, ale i hudebním koncertem dvou žen. Petra Bílková provází příběhem coby Edithina sestra Momonka, zdatně ale ztvárňuje i mužské postavy, které Piaf vstoupily do cesty, a v neposlední řadě okouzluje svou hrou na klavír. Život Edith Piaf je obrovský příběh a mě moc baví se do něj nořit a hledat, říká. Je otázka, zda by Edith Piaf byla tou geniální zpěvačkou bez svých pádů, vzletů i tragických dramat, přemítá spoluautorka scénáře a zároveň režisérka inscenace Iveta Dušková. Vše, co ji potkalo, co prožívala, ať už dobrého nebo špatného, dokázala proměnit v tvůrčí energii. Nikdy nezatrpkla, každý její počin byl oslavou života, demonstrací tvůrčí síly, dodává Dušková.

 

Hrají: Edith Piaf - Vanda Hauserová, Momonka a ostatní postavy - Petra Bílková 

Na klavír doprovází: Petra Bílková 

Scénář: Iveta Dušková a Vanda Hauserová 

Režie: Iveta Dušková 

Kostýmní a výtvarná spolupráce: Dana Heroldová 

Světelný design: Zuzana Režná

 

Představení začíná ve 20:00. Délka představení: 85 minut, představení je bez přestávky.

 

Základní vstupné obsahuje: 

Samostatné vstupné pro 1 osobu - 390 Kč

Speciální balíček obsahuje: 

Balíček vstup na show pro 1 osobu + vstupenka na prohlídku zámku a vstup do zámeckého parku s labyrinty pro 1 osobu - 570 Kč

Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací