Den pikniků

Den pikniků

09.06.2018
09.06.2018 Den pikniků

Vemte 9.6. Své nejbližší vyražte na piknik. A když na piknik tak jedině do zámeckého parku se dvanácti labyrinty a bludišti.

Věděli jste že pikniky mají i svůj mezinárodní den? Ano. 18.6. Historie pikniků se začala psát ve Francii již ve středověku. Původně byla kratochvílí šlechty, ale postupně získala na oblibě u nejširších vrstev. V Praze se v minulém století dokonce slavil “Den pikniků”, kdy tisíce pražanů připravovali dobroty a mířili do parků a lesů.

 Vy nic  připravovat nemusíte. V sobotu 9.6. pro vás na zámku Loučeň připravíme přímo “knížecí piknik”. Dobroty připraví náš šéfkuchař Tomáš Petráň a o zábavu se postará orchestr STO-HK.

 

Pikniky na Loučeni jsou tak vyhlášené, že si je pro natáčení speciálního dílu Víkendu vybrala i televize Nova. Podívat se múžete zde:

http://tn.nova.cz/clanek/vikend/vikend-puvab-pikniku-se-rychle-vraci-do-ceskych-parku.html


TIP: Originálním dárkem na léto je Výlet s piknikem na zámku Loučeň. Objednat ho můžete zde. https://www.zamekloucen.cz/eshop/rodinny-piknik/pro22.html


Ještě váháte? Areál má téměř 20 ha, slunné louky i příjemný stín letitých stromů. Romantická zákoutí s rybníčky. Děti se zabaví v dětském lanovém parku a bludištích. Zahrát si můžete třeba kuličky, nebo si začutat na louce, kde se hrál první fotbal mimo Anglii a to již v roce 1889.


Fotogalerie akce - Den pikniků

Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací