DEN OTCŮ - TÁTA JAKO Z POHÁDKY

DEN OTCŮ - TÁTA JAKO Z POHÁDKY

Neděle 18.června
Neděle 18.června DEN OTCŮ - TÁTA JAKO Z POHÁDKY

Již posedmé připravujeme pro všechny táty, taťuldy, tatínky, otce a taťky, kteří se rozhodnou vyrazit se svými ratolestmi v neděli 18. června za společným zážitkem na zámek Loučeň, dárek: NA DEN OTCŮ U NÁS MAJÍ TATÍNKOVÉ VSTUP ZDARMA.

Den otců opět na zámku Loučeň

Den otců - tato tradice je živá především v Americe. Slaví se ale živě také ve Skandinávii, státech Pyrenejského poloostrova, nebo třeba v Bulharsku. Když jsme viděli, že všichni propagují jen Svátek matek, bylo nám tatínků líto, že se jejich svátek tak masově nepropaguje. Česku se dlouho vyhýbala, ale jen doby, než se našlo pár nadšenců a průkopníků, mezi něž patří i zámek Loučeň, kde se bude slavit Den otců již pošesté. Tento den si připomene, spolu s většinou míst v Evropě, v neděli 18. června, kdy Den otců oslavíme.


Den otců je letos narozeninový a pohádkový

Letošní rok se na Loučeni nese v narozeninovém rytmu, slavíme 10 let od otevření zámku. A slavíme rádi s každým, kdo má také významné výročí. Věřili byste, že legendární loupežník Rumcajs slaví 50 let o uvedení první série večerníčků v České televizi? Máte unikátní možnost být mezi prvními, kdo uvidí výstavu "50 LET LOUPEŽNÍKA RUMCAJSE", která je na letošní léto zapůjčena na Zámek Loučeň z pražské Galerie umění dětem.

Protože Rumcajs, loupežník z lesa Řáholce je nejznámějším českým pohádkovým tátou, bude se to při letošní oslavě Dne otců točit právě okolo pohádek a všichni tátové, kteří nás v tuto červnovou neděli navštíví, mohou ukázat svým dětem, že ony také mají svého tatínka "jako z pohádky"


Dostaveníčku pohádkových tatínků bude vévodit loupežník Rumcajs.

Kolik pohádkových tátů, otců a tatínků znáte? Určitě pana krále, co měl tři syny či tři dcery, tatínka Jeníčka a Mařenky, vodníka Hastrbucha, a pochopitelně Rumcajse, který svou rodinu měl rád nadevšechno. Přijeďte tedy se svými dětmi a pojďte se s námi vypravit do pohádky za těmito pohádkovými táty, a podíváme se společně, jací jsou ti tátové z pohádky? Nemáte někdy pocit, že těch tátů v pohádkách je málo? Budeme si tedy na ně aspoň jeden den v roce s Vámi hrát.


10:30 Bubnování v kruhu ... velmi oblíbené !!!

11:00 Vodník Ploutvička a Rusalka vaří lektvar síly

11:30 Loupežnická bitka

12:00 Bubnování v kruhu

12:30 Soutěže pro kluky i chlapy

13:30 Pohádka o Pernikové chaloupce

14:00 Bubnování v kruhu

15:00 Loupežnická bitka

15:30 Tatínku, hádej! ... co na to pan král?

16:00 Bubnování v kruhu

 

Informace o ceně vstupného a otevírací době naleznete ZDE
Fotogalerie akce - DEN OTCŮ - TÁTA JAKO Z POHÁDKY

Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací