Den matek

Den matek

Neděle 14. května 2023
Již proběhlo - těšte se na příští ročník

Druhá květnová neděle patří všem maminkám! Jako dárek u nás mají všechny maminky celý den vstupné zdarma! Udělejte si krásný volný jarní den. Na zámku se o vás postaráme, zabavíme celou rodinu, v jedné z restaurací si můžete dát oběd, udělat si piknik, nebo si dá něco malého u stánku.

Den matek nabízí možnost poděkovat všem maminkám nejenom za jejich péči a lásku, ale za to, jak se o nás starají. Zámek Loučeň se k tomuto poděkování přidává a na Den matek mají všechny maminky vstup zdarma.

Přijďte společně se svými blízkými načerpat energii do našich jedinečných labyrintů a bludišť.

V zámeckém parku můžete také potkat naší květinovou vílu Jiřinku. Pokud vyřešíte tajenku při zábavném a poučném   putování "Za květinami celého světa" , odnesou si Vaše děti malý dárek pro radost a vzpomínku na celé léto. Ve 14:00 bude víla číst u našeho zámeckého bonbónovníku květinové pohádky a potom nabídne dětem, ale i dospělým, část z loňské sklizně.

A ať můžete hodit alespoň na jeden den starosti za hlavu, objednejte si piknik nebo jinou dobrotu od našeho šéfkuchaře. https://www.zamekloucen.cz/eshop/gastronomie/kat12.html

 

Otevřeno máme od 09:00 do 20:00 hod.

 

Vstupenky prosím zakupte zde: https://tickets.zamekloucen.cz/vstupenky


Fotogalerie - Den matek

Logo Koulier

České Vánoční ozdoby z Oflendy

Více informací

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: