Den matek

Den matek

Neděle 14. května 2023
Neděle 14. května 2023 Den matek

Druhá květnová neděle patří všem maminkám! Jako dárek u nás mají všechny maminky celý den vstupné zdarma! Udělejte si krásný volný jarní den. Na zámku se o vás postaráme, zabavíme celou rodinu, v jedné z restaurací si můžete dát oběd, udělat si piknik, nebo si dá něco malého u stánku.

Dem matek letos nabízí možnost poděkovat všem maminkám nejenom za jejich péči a lásku, ale za to, jak se o nás starají v tomto nelehkém čase.  Ke všem každodenním  a běžným starostem přibyly ještě další, jako domácí učení a mnoho dalšího. Poděkováni náleží i všem maminkách, které i v této době nemohly zůstat se svými blízkými doma a starají se  v první linii o všechny potřebné. Zámek Loučeň se k tomuto poděkování přidává a na Den matek mají všechny maminky vstup zdarma.

Přijďte společně se svými blízkými načerpat energii do našich jedinečných labyrintů a bludišť.

V zámeckém parku můžete také potkat naší květinovou vílu Jiřinku. Pokud vyřešíte tajenku při zábavném a poučném   putování "Za květinami celého světa" , odnesou si Vaše děti malý dárek pro radost a vzpomínku na celé léto. Ve 14:00 bude víla číst u našeho zámeckého bonbónovníku květinové pohádky a potom nabídne dětem, ale i dospělým, část z loňské sklizně.

A ať můžete hodit alespoň na jeden den starosti za hlavu, objednejte si piknik nebo jinou dobrotu od našeho šéfkuchaře. https://www.zamekloucen.cz/eshop/gastronomie/kat12.html

 

Otevřeno máme od 09:00 do 20:00 hod.

 

Vstupenky prosím zakupte zde: https://tickets.zamekloucen.cz/vstupenky

Fotogalerie akce - Den matek

Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací