První máj - polibek pod rozkvětlým stromem

První máj - polibek pod rozkvětlým stromem

Pátek 1. Května 2020
Pátek 1. Května 2020 První máj - polibek pod rozkvětlým stromem

První máj lásky čas, aneb kdo se pod rozkvetlým stromem nepolíbí, tomu láska uschne. V našem půvabném anglickém parku naleznete mnoho stromů k této výjimečné romantické příležitosti.

Políbení pod rozkvetlými stromy můžete zažít v zámeckém parku mnohokrát a pokaždé pod jiným stromem. 

Pro všechny, kteří si chtějí svoji lásku opečovávat a postarat se, aby vzkvétala, máme připravenu mapku parku s vyznačením stromů, které jsou právě v plném květu. 

Neváhejte si udělat výlet právě k nám a objevovat rozkvetlé stromy. Park pro vás bude otevřen denně od 10:00 - 17:00 hodin.

A proč návštěvu parku nespojit s piknikem?  Rezervovat svůj piknikový koš můžete zde.

Oslavte svátek lásky líbáním pod rozkvetlými stromy

Pánové by neměli zapomenout na svou "povinnost" (velice příjemnou) prvomájového líbání. Tento zvyk políbení ženám slibuje přitažlivost, krásu a lásku po celý příští rok. Není den v roce, který by se víc hodil pro romantický polibek.

Zkrátka se líbejte a užívejte si prvního květnového dne. Oslavte 1. máj líbáním a nedopusťte, aby vaše hezké polibky a objímání s prvním květnem skončily.

Tento den platí běžné vstupné.


Fotogalerie akce - První máj - polibek pod rozkvětlým stromem

Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací